Ha befektetésre készülünk, válasszuk a bevált érméket, mint a Solana, a Cardano, és a BTCS

A kriptovalutákat érintő folyamatban lévő események, köztük a “Crypto King” botrány, emlékeztetőül szolgálnak a befektetők számára, hogy óvatosan járjanak el befektetéseikkel. Inkább a bevált érméket válasszák, mint a brókercégeket. A Solana, a Cardano és a Bitcoin Spark megmutatják stabilitásukat és potenciáljukat, és bizonyítottan ellenállnak a rosszabb időkben is. A 2022-es FTX-összeomlás rámutat annak fontosságára, hogy erős fundamentumokkal rendelkező, szilárd projektekbe fektessünk be.

Jó befektetés a Bitcoin Spark (BTCS)?

Annak meghatározására, hogy a Bitcoin Spark (BTCS) jó befektetés-e, különböző tényezők alapján kell értékelnünk a projektet. Ebbe beleértve a technológiát, a növekedési potenciált, a piaci trendeket és az általános kockázattűrést. A BTCS egy BTC-fork, így elegendő bizonyíték lehet a Bitcoin erősségeivel összhangban lévő általános értékelés. A Bitcoin Spark célja, hogy a Bitcoin korlátait, például a sebességet és a skálázhatóságot olyan innovatív technológiákkal kezelje, mint a Proof-of-Process (PoP). A PoP egyenlőséget, méltányosságot és hozzáférhetőséget vezet be a különböző kriptopénz-folyamatokba, beleértve a bányászatot és a jutalmak elosztását, így vonzó ajánlatot jelent a hatékonyságot és inkluzivitást kereső befektetők számára.

A BTCS küldetését egy Bitcoin Spark nevű alkalmazáson keresztül hajtja végre. Az alkalmazás segíti a felhasználókat a platformra való bekapcsolódásban, valamint befektetéseikben, tokenjeik biztonságos tárolásában és a bányászatban. Az alkalmazás lehetővé teszi a PoP-rendszer megvalósítását azáltal, hogy staking szolgáltatásokat nyújt, és a számítási teljesítményhez való hozzájárulást (elvégzett munka) helyezi előnybe.

BTCS

A Bitcoin Spark (BTCS) többrétegű megközelítést alkalmaz a működése során, különösen a bányászat, a konszenzus és a jutalomelosztás tekintetében. Ez a többrétegű rendszer különbözteti meg a kriptotér sok más projektjétől, egyedi dimenziót adva a funkcionalitásainak és az ösztönzőknek. A BTCS ökoszisztéma jutalomelosztási mechanizmusa különböző tényezőket vesz figyelembe, például a feldolgozási teljesítményt és a hálózati tevékenységekben való részvételt.

Ez a megközelítés a bányászok és validátorok aktív részvételére törekszik, elősegítve egy decentralizáltabb és biztonságosabb hálózatot. A jutalomelosztási modell bonyolult algoritmusokat foglal magában, amelyek különböző paraméterek alapján értékelik és számítják ki a jutalmakat. Ebben a folyamatban olyan tényezőket vesznek figyelembe, mint a feldolgozási teljesítmény, a tét mérete és a részvétel időtartama. A bányászok és validátorok olyan módon kapnak jutalmat, amely tükrözi a hálózathoz való hozzájárulásukat, és arra ösztönzi őket, hogy továbbra is elkötelezettek maradjanak a BTCS ökoszisztéma iránt. Ez összhangban van a BTCS elképzelésével, hogy hatékonyabb és inkluzívabb bányászati alternatívát hozzon létre a kriptopénzek területén.

A BTCS jelenleg ICO-jának hetedik fázisban tart, ahol a tokeneket 3,00 dolláros áron árulják, 7%-os bónuszjutalommal. A hetedik fázis befektetői 357%-os megtérülésre számítanak a projekt novemberi indulásakor, 10 dolláros kezdőárral.

A Solana jövője

A Solana az Ethereumhoz hasonló layer 1 blokklánc, amely a gyors és alacsony költségű tranzakcióiról ismert. A 2020-2021-es piaci ármozgás során gyorsan növekedett, ami felkeltette a befektetők figyelmét. A Solana nem volt mentes a jövőjét fenyegető kihívásoktól, számos vita került előtérbe. Az a néhány projekt, amely elhagyja a Solana blokkláncát, és a hálózat jelentős értékcsökkenése aggodalmakat keltett a jövőjével kapcsolatban. Az emberek aggódnak a technikai problémák és az Ethereum-alternatívák konkurenciája miatt. Mindazonáltal a projekt fellendülési potenciált ábrázol, mivel a SOL árfolyama áttörte az ellenállási zónát.

ADA árfolyam

A Cardano (ADA) kiemelkedik a kriptovaluta-térben a proof-of-stake (PoS) mechanizmus korai bevezetésével. Ez a megközelítés jelentősen növeli a tranzakciók sebességét, miközben drasztikusan csökkenti az energiafogyasztást és a környezetterhelést. A PoS esetében a tranzakció érvényesítésének alapja az adott személy által stakelt, tehát “tartott” érmék száma. A Cardano hasonlít az Ethereumhoz abban, hogy képes elősegíteni az intelligens szerződések és a decentralizált alkalmazások (dAppok) létrejöttét. Ezeket a hálózaton belüli műveleteket az ADA, a Cardano natív kriptopénze táplálja. Figyelemre méltó tulajdonságai és potenciálja ellenére a Cardano ADA árfolyama a főbb kriptókhoz képest viszonylag szerény fellendülést tapasztalt. Az ADA ára 2017-ben 0,02 dollárról indult, és 2023 októberére 0,26 dollárra emelkedett. Az ADA folyamatos növekedése a Cardano hálózat érettségét és stabilitását tükrözi, miközben a szélesebb kriptopénzpiacon is jelentős szereplőként pozícionálja magát.

További információ a Bitcoin Sparkról:
Honalp: https://bitcoinspark.org/
BTCS vásárlás: https://network.bitcoinspark.org/register

***Figyelem! Fenti írásunk egy támogatott vendégtartalom. A BitcoinBázis szerkesztősége semmilyen formában nem vállal felelősséget a leírtakért és fokozott óvatosságra inti minden Olvasóját az extrém kockázatos kriptovaluta, CFD, token, metaverse, DeFi, play-to-earn és ICO/STO/SAFT befektetések kapcsán. Egyéni kutatás és az állítások alapos ellenőrzése maximálisan javasolt. Kereskedj, invesztálj és játssz felelősségteljesen.***