Mibe fektetnél, ha lenne $10 000 dollárod? A millenáris generáció 9.2%-a kriptopénzbe fektetne
2018. április 08.
13:03
2021. szeptember 05.
11:13
6
Érdekes felmérést közölt a LendEDU portál. 1000 amerikai megkérdezése után 3 generációs csoportba osztva (millenáris, X generáció és boomer) a millenárisok 9.2%-a bitcoinba, ethereumba fektetne. Ami még megdöbbentőbb, az az amerikaiak eladósodottsága.
Képforrás: Visual Capitalist
Jelen írás nem minősül befektetési tanácsadásnak. Részletes jogi információ
Regelj MOST a Bitpandára és 10 000 Ft üdvözlőjutalmat kapsz Bitcoinban!
MI A TEENDŐD?- Regelj a Bitpandára
- Hitelesítsd a fiókod
- Váltsd be a promóciós kódot: JOINBITPANDAHU2
- Vásárolj legalább 35 000 forintért kriptót
- Az ajánlat 2026. június 19. 00:00 (CEST) és 2026. július 5. 23:59 (CEST) között újonnan regisztrálóknak szól!

