Közel biztos, hogy a Reddit Ethereum alapú ‘pontokkal’ jön ki

Megszólalt Alexis Ohanian, Reddit társalapító, a múlt héten felröppent Ethereum alapú közösségi pont pletykákkal kapcsolatban.

A Morgan Creek Digital vezetője, Anthony Pompliano podcastjában elmondta, már régóta érdeklődnek a kriptók iránt.

„A cégnek volt már dolga a kriptók világában és egyes Twitterezők megemlítették, mikor 2014-ben visszatértem, mint ügyvezető… Volt dolgunk vele, de elsősorban kutatás szintjén. Akkoriban jóval fontosabb dolgaink voltak.”

Az új közösségi rendszer állítólag lehetővé teszi a fórumozóknak, hogy speciális tagságot vásároljanak decentralizált Ethereum blokkláncú közösségi pontokat használva.

„Ha tudjuk, hogy a [Reddit Karma] működik, ahol nincs tulajdonjog, akkor indokolt feltételezni, hogy ha engedünk egyfajta tulajdonjogot és egyfajta decentralizációt, akkor az emberek még többet használnák.”

Ohanian kommentárja szerint a Reddit hosszú távú értéke a közösségében rejlik, nem a hirdetésekben és ezért még több jövedelmezőbb felhasználói élményt szeretne a fórumozóknak nyújtani.

„A Redditen az emberek pizzát rendelnek idegeneknek. Minél többet tudunk tenni a közösségek megsegítésére és a felhasználók egymáshoz fűződő kapcsolatának megerősítéséért azzal, hogy pénzt kereshetnek, annál többet nyerünk mi is.”

A Reddit jelenleg a 7. legnagyobb látogatottságú honlap az Egyesült Államokban, Magyarországon nem oly elterjedt, a /Hungary szubreddit mintegy 53800 fórumozót számlál.

Jelen írás nem minősül befektetési tanácsadásnak. Részletes jogi információ

Regelj MOST a Bitpandára és 10 000 Ft üdvözlőjutalmat kapsz Bitcoinban!

MI A TEENDŐD?
  1. Regelj a Bitpandára
  2. Hitelesítsd a fiókod
  3. Váltsd be a promóciós kódot: JOINBITPANDAHU2
  4. Vásárolj legalább 35 000 forintért kriptót
  5. Az ajánlat 2026. június 19. 00:00 (CEST) és 2026. július 5. 23:59 (CEST) között újonnan regisztrálóknak szól!
KÉSZ és HODL!

Regisztrálok

Értékelés

logo