A Zergek ellepték a Binance-ot is

Úgy tűnik Elon Musk Twitteres bitcoin manőverének és a shortoló bankárok kontra kisbefektetők menetnek messzemenő következményei lesznek, aminek nem mindenki örül. Különösen akkor nem, ha épp most szeretné eladni a hirtelen 37,000 dollár árfolyamú bitcoinját a világ egyik legnagyobb kereskedési volumenű tőzsdéjén:

„A Binance ideiglenesen felfüggeszti a lehívásokat, mivel jelentősen megnövekedett az új egyedi felhasználóktól érkező kérelem. Mindenki nyugodjon meg, az eszközök SAFU és elnézését kérünk az esetleges kellemetlenségekért.”

Changpeng Zhao Binance CEO hozzátette:: “ATH-án minden, új regisztrálók, letétek, ügyletek, a rendszer terheltsége.”

A felfüggesztés ma mindössze egy óráig tartott és 13:00-ra visszaállt minden a normálisba a Binance-on.

Eközben a DOGE se panaszkodhat, ami az elmúlt 24 órában szintén Elong-effektus hatására 310%-ot ment, szóval a Binance is újrafelfedezte a mémcoint és az apropó kapcsán a Binance 25,000$ DOGE coint sorsol ki az új regisztrálók között és 75,000$ DOGE-ot, a DOGE/BTC, DOGE/USDT, DOGE/EUR, DOGE/TRY párokon kereskedők között. További infó a Binance oldalán.

Jelen írás nem minősül befektetési tanácsadásnak. Részletes jogi információ

Regelj MOST a Bitpandára és 10 000 Ft üdvözlőjutalmat kapsz Bitcoinban!

MI A TEENDŐD?
  1. Regelj a Bitpandára
  2. Hitelesítsd a fiókod
  3. Váltsd be a promóciós kódot: JOINBITPANDAHU2
  4. Vásárolj legalább 35 000 forintért kriptót
  5. Az ajánlat 2026. június 19. 00:00 (CEST) és 2026. július 5. 23:59 (CEST) között újonnan regisztrálóknak szól!
KÉSZ és HODL!

Regisztrálok

Értékelés

logo